Bahçelerinizi en ideal şekilde nasıl düzenleebileceğiniz hakkında iyi bir fikire ihiyacınız varsa hemen Tadilat Yap İzmir ile iletişime geçebilirisiniz. Bahçe dekorları, peyzaj, ve çim uygulamalarının yanısıra, mevsim çiçekleri, dikey peyzaj, çit bitkileri, limon selvi, çam ağaçları, meyve ağaçları fideleri gibi bir çok hizmetimiz bulunmaktadır. Bazen bir duvar yerine canlı bir bitki ile yapılarınızı zenginleştirebilirisniz. Son zamanlarda çokca sorulan fare kulağı hakkında bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uganda çimi yürüyen çim, bahçe sulama sistemleri, otomatik sulama sistemleri ve çim aydınlatma konularında hemen bir fikir alın.

NEDEN BİZ?

51 yılı aşkın deneyim ve müşteri memnuniyetine gerçek bir odaklanma ile, bir sonraki projenizde bize güvenebilirsiniz. Gerçek anlamda müşteri memnuniyetine odaklanarak profesyonel bir yenileme ve kurulum hizmetleri sunuyoruz.

SIK SORULAN SORULAR

 • Bir yenileme projesi neden bu kadar maliyetli?

  Eski yapının kaldırılıp bertaraf edilmesi dolayısıyla.

 • Proje için zaman çizelgesi nedir?

  Sizinle birlikte çalışma takvimmini belirliyoruz.

 • İnşaat için toplam bütçe nedir?

  Yapılacak toplam iş genel bütçenin oluşmasında belirleyici olur.

 • Yenileme projesi nasıl başlatılır?

  Siz hazırlıklarınızı tamamladan başlamaz

 • Aydın Hatboyu Cd. NO 428, Seyhan Mahalllesi Buca/İzmir

Hakkımızda

51 yılı aşkın süredir devam eden yapı market toplu ve perakende satış mağazamızda hizmet vermekle birlikte, tadilat, tamirat, işlerinizi de itina ile yürütmekteyiz.

Referanslar