Saten alçı, dolgu alçısı gibi tüm alçı ve alçıpan işleriniz için Kadıoğlu dekorasyon tadilat yap izmir firmamızı arayabilirisiniz. Evlerinini yenilemeye duvarlardan başlayın. Ustalarımız eşyalı evlerinizde eşyalarınıza zarar vermeden duvarlarınızı alçı ve fileli sıva ile onarmaktadır. İzmir depreminin ardından oluşan deprem çatlakları konusunda bizlerden hizmet almış bir çok İzmirli müşterimiz evlerinde oluşan çatlaklardan hızlıca kurtularak depremin izlerini silmişlerdir
Asma Tavan Tavan ustası, alçıpan ustası, bölme duvar, led havuzu ustası. Led tavan ve led aydınlatma işleriniz itina ile yapılır. Banyo tavanı, yatak odası tavanı koridor tavanı. Saray tavanı modelleri.

NEDEN BİZ?

51 yılı aşkın deneyim ve müşteri memnuniyetine gerçek bir odaklanma ile, bir sonraki projenizde bize güvenebilirsiniz. Gerçek anlamda müşteri memnuniyetine odaklanarak profesyonel bir yenileme ve kurulum hizmetleri sunuyoruz.

SIK SORULAN SORULAR

 • Bir yenileme projesi neden bu kadar maliyetli?

  Eski yapının kaldırılıp bertaraf edilmesi dolayısıyla.

 • Proje için zaman çizelgesi nedir?

  Sizinle birlikte çalışma takvimmini belirliyoruz.

 • İnşaat için toplam bütçe nedir?

  Yapılacak toplam iş genel bütçenin oluşmasında belirleyici olur.

 • Yenileme projesi nasıl başlatılır?

  Siz hazırlıklarınızı tamamladan başlamaz

 • Aydın Hatboyu Cd. NO 428, Seyhan Mahalllesi Buca/İzmir

Hakkımızda

51 yılı aşkın süredir devam eden yapı market toplu ve perakende satış mağazamızda hizmet vermekle birlikte, tadilat, tamirat, işlerinizi de itina ile yürütmekteyiz.

Referanslar